Wyróżnienie na koniec roku szkolnego

Wraz z zakończeniem roku szkolnego postanowiłem wyróżnić najbardziej pracowitego ucznia - takiego, który wykazał się największą determinacją, pracowitością i uzyskał najlepsze noty z zajęć teoretycznych i symulatorowych.

Uczniem tym okazał sie Dominik Domaszk, który jest właśnie stał się uczniem klasy II gimnazjum, któremu gratulacje, oprócz piszącego te słowa, złożył także Dyrektor Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w SierakowicachPan Krzysztof Andryskowski.

Radość ucznia była tym większa, że Pan Michał Stanowski
z kanału RobieStrony ufundował nagrodę w postaci wyśmienitego joysticka Ravcore.

Za ten gest serdecznie dziękuję w imieniu swoim i nagrodzonego.

A temu ostatniemu życzę dalszej wytrwałości, bo IFR za pasem!

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This
Facebook - Lubię To: