Noc listopadowa ;)

Z czwartego na piątego listopada zrealizowaliśmy nocne zajęcia lotnicze. W dosyć licznym gronie, przy współudziale absolwentów KSL ;) uporządkowaliśmy symulatorownię, dokonaliśmy przeglądu sprzętu ,

przearanżowaliśmy konfiguracje, przygotowaliśmy kabinę pod montaż nowej jednostki centralnej.

O dziwo wystarczyło czasu nawet na polatanie. Dla nowych członków KSL był to pewnie kosmos, bo od razu rzut na głęboką wodę, ale nawet i zeszłoroczni mieli siódme poty, bowiem okazało się, że wiara we własne siły niepoparta solidną pracą, daje niestety nieciekawe efekty. Ale chęć pracy czyni cuda!

Ale, że właśnie o to chodzi, by poznać własne słabości, zwalczyć błędy i wpracować właściwe podejście, zajęcia należy uznać za wyjątkowo udane. Prawie do trzeciej w nocy ćwiczenia indywidualnej jak i grupowe na naszym serwerze pozwoliły na wyłapanie najbardziej istotnych braków i wypracowanie zaleceń do dalszej pracy.

Następne zajęcia już niebawem – zobaczymy, na ile udało się wprowadzić wnioski w fazę realizacji.

Na koniec kolejne podziękowania dla Jakuba Kołodzieja, który przekazał (po raz drugi) wysokiej klasy sprzęt dla KSL. Od dzisiaj będzie służył na stanowisku numer 4. Oby pomyślnie!Dzięki!

 

Tymczasem pozdrawiamy i do następnego, może juz online na Vatsim! ;) Trzymajcie kciuki!


Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This
Facebook - Lubię To:


Facebook

symulacje lotnicze, symulator lotów, KSL, Koło Symulacji Lotniczych, Gimnazjum w Sierakowicach, FS2004, Aeroklub Słupski, lotnictwo wirtualne, vatsim, Dedal, Śladami Dedala